Edyta Filipkowska

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi tej oto firmy 🙂
Pani Weronika wykazała się szczególnym profesjonalizmem, empatią ❤️
Dziękujemy za cierpliwość i pomoc w dokonaniu tych trudnych wyborów🙂 dzięki Wam mamy piękne, funkcjonalne mieszkanie.
Pozdrawiamy,
Alina i Waldemar Filipkowscy